В автокатастрофі в Італії загинули три переселенки зі Слов’янська

В автокатастрофі в Італії загинули три переселенки зі Слов’янська (деталі)

Три подруги зі Слов’янська поїхали у відпустку до Італії. Вони їхали на екскурсію та втрапили в ДТП: авто впало з 30-метрової висоти на залізничну колію та одразу загорілося від електричних дротів. Там загинув 21 турист, серед яких й переселенці з міста Слов’янськ.

“Вільне радіо” повідомляє, що відомо про трагедію в Італії.

3 жовтня журналісти Reuters розповіли, що поблизу Венеції, що на півночі Італії злетів з дороги та загорівся міський автобус, який перевозив туристів.  Автобус впав з висоти 30 метрів на лінії електропередач поблизу залізничних колій у районі Местре..

Префект міста Мікеле Ді Барі сказав, що автобус повністю розтрощений і рятувальникам було важко дістати тіла. З його слів, загинула 21 людина, серед них були й українки, а саме — три дівчини зі Слов’янська.

Автобус в Італії після ДТП. Фото: ilgazzettino.it

За однією з версій трагедії від слідчих, 40-річному водієві стало зле під час поїздки, і він знепритомнів. Проте остаточних висновків наразі немає.

Автобус в Італії після ДТП. Фото: ilgazzettino.it

В автобусі була переселенка зі Слов’янська Ірина Пащенко

5 жовтня в Державному агентстві водних ресурсів України повідомили про смерть своєї працівниці Ірини Пащенко зі Слов’янська. Вона працювала начальницею відділу водних відносин та ведення водного кадастру Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. 

Ірина Пащенко. Фото: Instagram/Ірина Пащенко

За даними журналістів Обозревателя, дівчині було 30 років і після повномасштабного вторгнення вона евакуювалася зі Слов’янська, але жила та працювала в Україні. 

Знайомі дівчини кажуть, що не дивлячись на молодий вік, Ірина Пащенко була розумним і тямущим фахівцем, саме тому й почала керувати відділом.  

“Нам буде дуже її не вистачати. І як людини, яка може просто підтримати у скрутну хвилину, і як цінного та відповідального фахівця”, – поділилась з журналістами Обозревателя неназвана знайома загиблої.

Судячи зі світлин на сторінці Instagram вона любила подорожувати, тварин та займатись йогою. 

Ірина Пащенко поїхала в Італію з подругами Юлією Немовою та Любов’ю Шишкарьовою

Разом з Іриною Пащенко у відпустку в Італію поїхали її подруги — Юлія Немова та Любов Шишкарьова. За даними журналістів Обозревателя, вони теж загинули в тому автобусі. Всі вони були однолітками — по 30 років.

Друга загибла, Юлія Немова, навчалася разом з Іриною у виші, а згодом жінки працювали разом в одному відділі. Кілька років тому Юлія звільнилася. Дівчина також любила подорожі та бувала у країнах Європи.

Юлія Немова. Фото: Facebook/Юлія Немова

Про третю загиблу подругу відомо тільки ім’я. Нам вдалося знайти її ймовірну сторінку Любові у фейсбуці, але вона закрита.