У Донбаській державній машинобудівній академії відбувся випускний вечір для 166 магістрів. Урочистий захід проходив у дистанційному режимі в ZOOM, а також транслювався на ютуб-каналі ДДМА TV.
Серед магістрів-випускників було проведено анонімне опитування. Вже дипломовані спеціалісти поділились своїми планами на майбутнє – хтось працюватиме у банку, дехто – відкриє свою справу, інші продовжать навчання, а разом з тим будуть працювати.
Читати також: “Наука. Дослідження. Знання”. Цікаві факти про Донбаську державну машинобудівну академію, які ви могли не знати
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422629740_2077967142569787_993791187259703610_n-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/423221108_399676995908996_888667103392137939_n-1024x768.jpg)
Академія, як і більшість освітніх закладів міста була релокована і нині розміщується у Тернополі на базі Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. Нині у закладі вищої освіти навчається 1902 студенти та працює 141 викладач.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422615223_355272590762135_6081129815324748744_n-1024x683.jpg)
Навчання триває онлайн. Студенти та викладачі зараз у різних містах та навіть країнах, але попри це долають труднощі разом і досягають нових результатів. Зокрема у минулому році Донбаська державна машинобудівна академія посіла 93-е місце у консолідованому рейтингу серед 239 закладів вищої освіти України. Студенти беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях і конкурсах: за підсумками IT-Universe-2023 у неофіційному командному заліку Академія посіла третє місце, здобувачки Академії взяли участь у відбірковому етапі всесвітньої олімпіади з програмування для дівчат (Університет Амріта, Індія), на міжнародному конкурсі Black Sea Sciense 2023, секція “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка” (м. Одеса), нагороджена одна робота (сертифікат переможця 3-го ступеня – Михайлов В., гр. ІСТ-22-1, науковий керівник – канд. техн. наук, доц. Мельников О. Ю.) та інші.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422664122_904821594647223_5752474074701390059_n-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422640718_3342090662747810_9061657886462713480_n-1024x768.jpg)
Як стало відомо журналістам “Pro100Media” серед студентів є ті, хто отримував стипендію Президента України – 4 здобувачі Академії, також 2 студенти завдяки своїм освітнім досгненням отримали стипендії Верховної Ради України.
Редакція “Pro100Media” вітає ДДМА та бажає освітніх звершень, продовжувати виховувати професіоналів своєї справи, випускникам бажаємо – досягати поставленої мети, знайти роботу за покликанням. Перемоги та Миру!
Залиште коментар
Розгорнути ▼