Краматорські спортсмени

Успішний виступ Краматорських пауерліфтерів у Коломії: перемоги, медалі та рекорди

З 17 по 25 лютого у місті Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Вже за традицією на честь Краматорців лунає гімн України.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Спортсмени наших іменитих тренерів Олексія та Альони Бичкових як завжди були на висоті:

• Рисєв Володимир в ваговій категорія до 93 кг серед чоловіків посів 2 місце в сумі триборства 950кг (Присідання 350кг – 2 місце, жим лежачи 265кг – 2 місце, станова тяга 335кг – 1 місце).
  • Колобаєв Роман посів третє місце в ваговій категорії до 93 кг з сумою триборства 570 кг (Присідання 220кг – 3 місце, жим лежачи 150кг – 3 місце, станова тяга 200 кг – 3 місце).
  • Ковальов Данило в ваговій категорії до 120 кг серед чоловіків в сумі триборства 1000 кг піднявся на другу сходинку п’єдесталу (Присідання 375 кг – 1 місце, жим лежачи 325 кг – 1 місце, станова тяга 300 кг – 3 місце).
  • Шевченко Андрій, вагова категорія + 120 кг серед чоловіків, здобув перемогу з сумою триборства 1060 кг (Три малі золоті медалі).
  • Колобаєв Микита серед юнаків посів третє місце з сумою 300кг.
  • Завізістов Михайло в ваговій категорії до 59 кг серед юніорів був найсильнішим. Сума триборства 332.5 кг принесла йому 1 місце.
  • Андреєв Єдуард в ваговій категорії до 74 кг серед юніорів виборов 2 місце з сумою в триборстві 592.5кг.
  • Бичков Олексій в ваговій до 120 кг не залишив шансів суперникам з сумою триборства 1025 кг (Присідання 350 кг – 2 місце, жим лежачи 325 кг – 2 місце, стано-ва тяга 350 кг – 1 місце).
  • Рожанський Дмитро в ваговій до 105 серед юніорів став чемпіоном з сумою триборства 867.5 кг (Присідання 347.5кг -1 місце, жим лежачи 215кг – 2 місце, стано-ва тяга 305кг – 1місце).
  • Вовчок Дмитро став безуперечним переможцем в ваговій категорії + 120 кг, отримавши три малі золоті медалі та загальне перше місце з сумою триборства 812.5 кг.
  • Овечкіна Ксенія в ваговій категорії до 57 кг серед жінок посіла 2 місце з сумою триборства 367.5кг (Присідання 145кг -1 місце, жим лежачи 72 кг – 2 місце, станова тяга 150кг -1 місце). Тренується Ксенія під керівництвом тренера Євгена Бєлого.
  • Загоруйко Валентина перемогла в ваговій категорії + 84 кг серед жінок з сумою триборства 587,5 кг (Присідання 240 кг – 1 місце, жим лежачи 135 кг -1місце, станова тяга 212,5кг – 1місце). Тренером Валентини є Тетяна Мельник.
  • Никогосян Аліна в ваговій до 84 кг серед юніорок не залишила жодних шансів іншим учасникам. Три малі золоті медалі та загальне перше місце – як підсумок потужного виступу Аліни. Тренується чемпіонка України під керівництвом Сергія Федоренко.