Удар по мосту через канал Сіверський Донець — Донбас поблизу Часового Яру: в ОСУВ “Хортиця” розказали деталі

Збройні сили не підривали міст через канал Сіверський Донець — Донбас поблизу Часового Яру в Донецькій області. Удару завдали російські військові. Ситуація у боях поблизу міста за останні дні не змінилась.

Про це в етері телемарафону “Єдині новини” повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин, повідомляє Суспільне.

Відповідаючи на питання щодо ураження та руйнування мосту через канал, він заперечив інформацію про те, що удар нанесли українські військові.

“Збройні сили України міст через канал Сіверській Донець — Донбас не підривали. Навпаки було так, що наші підрозділи відбудовують цей міст, щоб мати шляхи сполучення, і коли наша вантажівка перебувала там і привезла будівельні матеріали, по ній влучили FPV-дрони. Ніхто не загинув. Вантажівку було пошкоджено”, — наголосив Назар Волошин.

Коли було ураження мосту через канал, Волошин не уточнив.

Розташування мосту через канал на мапі, дані DeepState на 6 травня 2024 року . Графіка на основі мапи DeepState

Чи зайшли військові РФ у Часів Яр

За минулий тиждень ситуація біля Часового Яру не змінилась, зауважив Назар Волошин.

“Однак російська пропаганда періодично робить інформаційні вкиди, що їхня армія увійшла в місто. Жодних територіальних успіхів ворог там за останні дні не мав. Ворожої російської армії в місті немає”, — наголосив речник ОСУВ “Хортиця”.

У вечірньому зведенні Генштабу на сторінці Facebook йдеться про те, що на Бахмутському напрямку фронту, де розташований Часів Яр, Сили оборони відбили 11 атак армії РФ.