Марія Дячкіна, учениця Школи мистецтв №1 Краматорська, перемогла у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі “Україна – Греція: Моя любов – це Україна” у номінації “Інструментальний жанр. Фортепіано”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331550240_1017741662442532_5413867341957846519_n-724x1024.jpg)
Марія завоювала Гран-прі.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331908559_6045165608879644_8962808569141610695_n-683x1024.jpg)
Викладач Ірина Гаркун отримала подяку від організаторів за професіоналізм.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331596377_1339841706859444_341923946952068223_n-724x1024.jpg)
“Вітання чудовому творчому тандему! Дячкіна Марія, учениця пані Ірини Гаркун, стала володаркою Гран-прі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу “Україна – Греція: Моя любов – це Україна”що відбувся дистанційно 1.02.2023-12.02.2023. Пишаємось! Молодці!”, – привітала ученицю та її викладача директор школи Наталія Семак.
Залиште коментар
Розгорнути ▼