Учениця Мистецької школи №3 Краматорська Тетяна Астафьєва стала ЛАУРЕАТОМ І ступеня у VII Всеукраїнському двотуровому професійному учнівському та студентському конкурсі музичного мистецтва «Чарівний камертон».
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332872971_1290310301516238_176778933716341453_n-768x1024.jpg)
“Поліхудожній підхід до навчання приносить свої позитивні результати і наші учні добре знаються на різних видах мистецтв.
Це ще раз довела учениця театрального відділення Тетяна Астафьєва, яка стала ЛАУРЕАТОМ І ступеня у VII Всеукраїнському двотуровому професійному учнівському та студентському конкурсі музичного мистецтва «Чарівний камертон» у номінації «Музично-теоретична композиція: юний музикознавець» (10-12.02.2023, м.Дніпро).
Щиро вітаємо Тетяну та її викладачку з історії мистецтв пані Ірину Новосьолову з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!”, – привітали переможницю та її вчителя викладачі школи.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332773956_758940128915913_2046719427932910603_n-724x1024.jpg)
Викладач Ірина Новосьолова отримала Сертифікат професійної педагогічної майстерності за підготовку учнів до конкурсу та підтримку музичного мистецтва.
Залиште коментар
Розгорнути ▼