У восьмий день Паралімпійських ігор у Парижі чотири спортсмени з Донецької області здобули бронзові медалі в пара плаванні.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

35-річний Данило Чуфаров із Маріуполя став призером на дистанції 100 м брасом у класі SB11, показавши результат 1 хвилина 12,72 секунд. Для нього це третя медаль на Іграх у Франції (після «срібла» на 200-метрівці комплексним стилем і «бронзи» в 100-метрівці на спині) та загалом восьме паралімпійське досягнення в кар’єрі.

У складі збірної України в змаганнях змішаної естафети 4х50 м комплексним стилем (у класі спортсменів з сумою 20 очок) «бронзою» відзначилися три параплавці Донеччини. У кваліфікації виступили 37-річний Ярослав Семененко, який народився в Красногорівці та представляє Маріуполь, і 16-річна Вероніка Коржова з Соледару – час української команди склав 2:43.22. А у фіналі рекорд Європи – 2 хвилини 31,53 секунди – збірній України допомогли встановити Ярослав Семененко та 36-річний Олександр Комаров із Маріуполя.

Для Вероніки це дебютна паралімпійська нагорода, для Ярослава – друга, а для Олександра – п’ята загалом і третя в Парижі (після «бронзи» на 200 м вільним стилем і «золота» на 100 м вільним стилем).

Додамо, що в цей день Олександр Комаров також посів 4 місце на дистанції 50 м вільним стилем у класі S5. Його час склав 31,79 секунд, що всього на 0,56 с менше, ніж у бронзового призера з Китаю.

Спортсмени є представниками комунального закладу «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю» і Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Підготували їх тренери Андрій Казначеєв, Світлана Казначеєва, Василь Лисенко, Тетяна Морозова, Ярина Матло.

За вісім змагальних днів XVII літніх Паралімпійських ігор спортсмени Донеччини вибороли 15 нагород: 3 золоті, 7 срібних та 5 бронзових.