евакуація

У Торецьку на Донеччині можуть запровадити примусову евакуацію

У місті Торецьк, що у Донецькій області, можуть провести примусову евакуацію. Це питання обговорять 25 червня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

“Зараз буде тривати евакуація в дуже примусовому способі з міста Торецьк, тому що ворог знаходиться дуже близько до міста, а з всіх інших міст з міст, які знаходяться на лінії фронту”, — наголосив Філашкін.

Він зазначив, що з інших міст Донецької області, які знаходяться близько до фронту, евакуація триває.

“Дуже велика кількість людей, на прикладі міста Торецьк, виїжджають на добу. На позавчора там знаходилось близько 6 тисяч людей, зараз — 5,5 тисяч. З кожним днем люди з Торецька виїжджають. Те саме стосується Лимана, Очеретинської громади та міста Красногорівка. В області триває обов’язкова евакуація населення, а примусова евакуація триває в тих міста, які знаходяться на лінії фронту. Завтра будемо проводити комісію ТЕБ та НС і ми визначимо що місто Торецьк буде входити до примусової евакуації людей”, — уточнив Вадим Філашкін.

Він додав, що в Торецьку немає енергопостачання другу добу.

“Російські військові не допускають українських енергетиків, для того, щоб вони відновили живлення у місті”, — каже начальник Донецької ОВА.

Як розповів Суспільне Донбас телефоном начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик, обстрілом окупаційні війська перебили лінію електропередач.

“Пошкодили — ми відновили, пройшло 3-4 години — знов пошкодили”, — розказав начальник МВА.

За словами Чинчика, у місті продовжують працювати медики, з лікарні частково вивозять обладнання.

“Лікарня працює, ще там хворі були. Вивозили їх, обладнання вивозили, яке було там”, — каже Чинчик.

Василь Чинчик уточнив, що евакуація продовжується кожен день: вивозять людей — і з речами, і з тваринами.

Місто Торецьк розташоване майже між окупованим містами Бахмут та Горлівка.