«Святогірськ… Студенок… Яремівка…. Ми катались на великах цими місцями — це наша рідна Донеччина, – розповідає автор світлин, – А зараз ми побачили руйнування і горе — це так росія звільняє нашу країну від цивілізації й миру!»
Нагадаємо, що в результаті успішних контрнаступальних дій сили оборони України, наші захисники, звільнили цю місцину від російських окупантів минулої осені.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326663607_586239626637954_9051502070886340418_n-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326677969_3232068777105393_1713757826329783206_n-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326496257_5754238464659504_8818566553187880007_n-1024x768.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼