У Слов’янську проходить акція на підтримку тварин, що живуть у притулку «Дай шанс»: як долучитись

З 14 по 19 квітня у Слов’янську проходить акція по збору корму для тварин, які знаходяться у місцевому притулку «Дай шанс», повідомляють Слов’янські Відомості

Організатором виступає ЗОШ №1, яка традиційно долучилась до «VIII Всеукраїнської акції Happy Мяу для Мурчика», що проводить благодійний фонд «Щаслива лапа».

«Наша школа регулярно бере участь в акціях, що пов’язані з годуванням тварин, які знаходяться у притулках. У Слов’янську є притулок «Дай шанс», і ми багато років приходимо туди з дітьми. Спочатку завжди оголошували збір і діти, які хотіли взяти участь в акції, приносили якісь продукти або готовий корм (сухий та консерви). Потім домовлялись з батьками та централізовано відвозили все, що змогли зібрати. Вже на місці дітки, які приїжджали, самі годували тварин, а волонтери проводили якісь невеличкі екскурсії — знайомили з мешканцями цього притулку. Ми фотографувались з ними, спілкувались… Це і для дітей величезне задоволення, і користь притулку», — розповіла організаторка акції Іноземцева Ольга Всеволодівна.

Цьогоріч акція також проводиться, але вже не така масштабна, як до початку повномасштабної війни. Багато дітей перебувають в евакуації, навчання проводиться дистанційно, до того ж збиратися великими групами у прифронтовому місті небезпечно.

«Люди все одно відгукуються на заклик. Навіть, знаєте, ті дітки, які евакуювалися зі Слов’янська, телефонують і хочуть взяти участь. Вони просто питають номер картки, щоб передати трохи коштів для покупки круп чи кормів. Дуже хочуть бути причетними до годування тваринок, навіть на відстані. От сьогодні подзвонила наша учениця і сказала, що готова принести продукти та запитувала, коли можна їх передати. І дзвінки були з проханням указати номер картки. Чесно кажучи, не думали, що у ці часи буде такий відгук, але ж є, і це дуже тішить», — додала Ольга Всеволодівна.

Такі акції, до речі, дуже позитивно впливають і на виховання самих дітей, бо вони беруть участь у підтримці тих, хто цього потребує. А отже стають більш дбайливими, чуйними та добрішими, готовими прийти на допомогу.

Акція триває з 15.04.2024 по 19.04.2024 року.

photo 2024 04 15 17 13 34

Якщо є бажання долучитися до акції та підтримати тварин, що сьогодні перебувають у Слов’янському притулку «Дай шанс», можна самостійно принести продукти в ЗОШ №1. Це можуть бути як готові корми для тварин, так і крупи або м’ясні продукти (субпродукти, консерви тощо). У навчальному закладі завжди присутня чергова, якій можна передати пакунок. Коли збір буде закінчено — все буде перевезено та передано волонтерам.

Якщо немає можливості долучитися до збору безпосередньо у Слов’янську, але є бажання взяти участь в акції, можна зробити переказ будь-якої суми на карту: 4149499162235558 (Іноземцева Ольга Всеволодівна).