У Слов’янську на виклику про домашнє насильство патрульні виявили зброю та боєприпаси

Сьогодні, 20 лютого, вночі у Слов’янську поліцейські отримали виклик про подію, де могла постраждати малолітня особа. Зі слів заявниці, її подругу може побити батько. Підіймаючись до квартири, в під’їзді охоронці порядку почули крики і поспішили на допомогу.

В помешканні вони виявили 38-річного чоловіка, який мав ознаки наркотичного сп’яніння, та його 12-річну доньку. Дівчинка мала тілесні ушкодження. Поліцейські припинили конфлікт, відсторонили кривдника, надали допомогу дівчинці та почали спілкування. Паралельно викликали медиків та слідчо-оперативну групу.

Далі, спілкуючись з патрульними, постраждала розповіла, що у квартирі батько має предмет, схожий на пістолет, та самостійно відкрила шухлядку, де патрульні побачили магазин від пістолета. Потім з’ясувалося, що чоловік має ще револьвер з набоями, тротилову шашку та гранати. Все це зберігав у підвалі будинку.

Тож патрульні огородили місце події та додатково викликали вибухотехніків. Дівчинку шпиталізували лікарі для огляду. Далі цією подією будуть займатися поліцейські відділу № 4 Краматорського РУ поліції.