У Покровську на Донеччині облаштовують гуртожиток для переселенців: хто може проживати

У місті Покровськ Донецької області облаштовують гуртожиток для вимушених переселенців. У будівлі можуть розміститись 63 людини.

Про це повідомили на сайті Покровської міської військової адміністрації.

Як уточнили у МВА, гуртожиток має 21 кімнату, кухню, пральню та душові. Зараз тут проживають 48 людей.

У будівлі зробили капітальний ремонт покрівлі, встановили нові пластикові двері та вікна, замінили систему опалення, включно з трубопроводами та радіаторами. Наразі триває ремонт на першому поверсі — у кімнатах, де безпосередньо мешкають люди, оновлюється тиньк та покриття на підлозі, йдеться у повідомленні військової адміністрації.

Ванна кімната у гуртожитку для ВПО у Покровську Донецької області. Покровська МВА

У закупівлі будматеріалів та побутової техніки допомогли благодійні організації ADRA, ГО “Аваліст”, Hungarian Interchurch Aid та ГО “Авдіївська платформа спільних дій”. Покровська МВА займалась закупівлею меблів, електрообладнання та холодильників.

“Всі роботи, які ви бачите, зроблені власними силами наших працівників, без залучення підрядних організацій та без зайвих витрат. Велика вдячність багатьом гуманітарним організаціям, які надали нам матеріали — від вікон та дверей до іншого необхідного обладнання”, — зазначив начальник управління міського господарства Андрій Тітов.

“Завдяки спільним зусиллям гуртожиток стає комфортним місцем проживання для внутрішньо переміщених осіб, які очікують на евакуаційний потяг та мають потребу в місці для перепочинку”.

Як розповівзаступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель, ремонт на другому поверсі планують завершити в цьому році, зокрема відермонтували санвузли, кухню та кімнати для проживання.