Вчора в Краматорську інспектори зупинили авто DACIA LOGAN під керуванням 37-річного водія.
Під час спілкування патрульні помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння, а провівши поверхневу перевірку транспортного засобу, помітили в салоні паперовий згорток з порошкоподібною речовиною. Зі слів водія, в згортку була наркотична речовина, так звана “сіль”.
Від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп’яніння у встановленому законом порядку громадянин відмовився.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437540482_859601566202637_7095093145123212436_n-725x1024.jpg)
Відтак, патрульні склали на громадянина протоколи: за ч.3 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння), за ч.5 ст. 126 (Повторне протягом року вчинення порушень, передбачених частинами другою – четвертою цієї статті).
А також викликали на місце слідчо-оперативну групу Краматорського РУ поліції.
Залиште коментар
Розгорнути ▼