Краматорська міська організація Червоного хреста разом зі співробітниками ДСНС облаштували бомбосховище у Міській лікарні №3.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328850808_1228855621401194_2406499441072334242_n-1024x768.jpg)
“Ми не зупиняємось! У такий важкий час наші лікарі продовжують працювати у складних умовах. У Міській лікарні №3 Краматорської міської ради ми облаштували бомбосховище комфортними умовами ліжко-місцями та теплими ковдрами .Тепер перебування пацієнтів та працівників буде безпечним та зручним.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328471080_720562063076799_4955109543725398075_n-1024x768.jpg)
Хочемо висловити слова подяки співробітникам ДСНС, особливо Олексію Самісько та адміністрації лікарні і Олексію Яковленко за співпрацю. Разом ми сила”, – повідомляється на сторінці Краматорської міської організації Червоного хреста у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼