У Краматорську знову можна обміняти старі лампи на нові енергоощадні

У краматорському відділенні поштового зв’язку №1 АТ “Укрпошта” знову можна обміняти старі лампи на енергоощадні. Раніше журналісти “Pro100Media” писали, що тимчасово припинили обмін LED-ламп у відділеннях, адже вони закінчились на наступний день після початку акції.
Відтепер світлодіодні лампи знову в наявності.

“Отримали лампи е14 по 40 ват з вузьким цоколем в кількості 3500 штук. Обміняти можназа адресою: Героїв України 31″, – розповів Андрій Ніколенко, начальник відділення поштового зв’язку №1 м. Краматорськ Донецької дирекції АТ “Укрпошта”.

Нагадаємо, що поштовий оператор проводить акцію з 4 січня в міських відділеннях “Укрпошти”, де пенсіонери можуть додатково обміняти до п’яти нових LED-ламп, до того ж старі лампи можна принести протягом місяця з моменту отримання світлодіодних.

Програма реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації та Укрпоштою за підтримки Європейського Союзу. Вона впроваджується як один з інструментів енергоефективності, які дозволяли б вистояти під час енергокризи та забезпечити баланс енергоспоживання в пікові години.