У Краматорську змінюються рух деякого громадського транспорту та триває підготовка до зими

Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко провів оперативну нараду щодо поточних справ у сфері житлово-комунального господарства.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Раніше комунальники повідомляли, що у зв’язку з ремонтом мосту через Кутову Балку, певна ділянка, для проїзду ним, буде перекрита повністю, що змушує перевізників тимчасово змінити схеми руху автобусів.

Так у КП “КТТУ” повідомляють, що тимчасово змінять схеми руху автобусів маршрутів №2 та №16А, а у ПрАТ “Краматорське АТП-11410” — №7А.

Автобуси прямуватимуть вниз по В.Чорновола, звідти на О.Тихого, далі по Дніпровській, Мостовій та Хортицькій. Автобуси КП “КТТУ” також заїжджатимуть на вулиці Кирилкіна та Рум’янцева.

КП “ДРУАС” продовжує роботи з поточного обслуговування вулично-дорожньої мережі міста та благоустрою. Виконуються заплановані раніше роботи з поточного ремонту доріг та тротуарів, триває процес нанесення розмітки.

У КП “Об’єднання парків культури та відпочинку” повідомляють, що продовжують ремонт лавиць у парку Ювілейному.

У Краматорську триває підготовка до майбутньої зими. Всі підприємства-теплопостачальники наразі активно займаються капітальними та профілактичними ремонтними роботами, як мереж теплопостачання так і обладнання.

Крім того управляючі компанії міста готують до зими безпосередньо внутрішні мережі багатоквартирних будинків. Управителі також повідомляють, що у зв’язку з подорожчанням електроенергії вимушені збільшити поріг відсотка оплати за послуги, аби мати можливість надалі розраховуватись з ліфтовиками. “Тим абонентам, у яких ліфти не працюють — буде зроблено перерахунок”, – наголошують в УК “Добробут-Краматорськ”.

Поки на вулиці стоїть спека більше уваги ремонтам мереж можуть приділити і у КВП “Краматорський водоканал”. На підприємстві мають сталі зв’язки з благодійниками тож чимало матеріалів та обладнання для виконання робіт отримують від них.