У Краматорську закупили ще дві модульних споруди «Сховище» 

Управління з питань Цивільного захисту Краматорської міської ради закупило ще дві модульних залізобетонних споруди типу «Сховище». Відповідний договір 21 червня було укладено у системі Prozorro, а вже 23 червня товар мав бути доставлений у Краматорськ. Вартість двох споруд складає 3 мільйона 322 тисячі гривень. 

Зауважимо, що це вже друга закупівля модульних захисних споруд у цьому році. Ще 2 укриття було придбано у лютому, загальною вартістю 1 мільйон 960 тисяч гривень. 

Загалом, це вже четверта закупівля модульних сховищ Управлінням з питань Цивільного захисту. Два тендери було проведено у минулому році. Тоді за одним тендером було придбано 18 укриттів на 20 осіб та 3 укриття на 100 осіб, загальною вартістю 23,6 мільйона гривень. За другим тендером було придбано ще 6 укриттів на суму 8,3 мільйона гривень. Тож, загалом за 2023-2024 роки на ці заходи витрачено 37,8 мільйонів гривень. 

Додамо, що усі залізобетонні споруди було придбано у одного постачальника – Товариство з обмеженою відповідальністю «АКАМ», яке зареєстроване у Дніпрі та має основну спеціалізацію «Різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю».