У Краматорську закуплять нові контейнери для сміття на майже 2 мільйона гривень

Краматорське комунальне автотранспортне підприємство 052810 у системі Prozorro оголосило тендер на закупівлю 255 контейнерів для збирання побутових відходів об’ємом 0,75 м3. Очікувана вартість закупівлі складає 1 мільйон 997 тисяч гривень.

Наразі проходить процедура подання пропозицій від учасників, а самі контейнери мають бути доставлені у місто до кінця поточного року. 

Як розповів Pro100media начальник Управління з питань інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Краматорської міської ради Ігор Єськов, нові контейнери призначені для збору твердих побутових відходів з перевантаженням в сміттєвоз з механізмом завантаження та будуть використовуватись у селищах міста: 

«Це оновлення контейнерів на селищах міста. Тих контейнерів, які вже вийшли з ладу за строком придатності (5-7 років їх максимум). 

Через специфікації їх використання метал роз’їдає з часом. Підприємство останні роки своїми силами підтримувала строк життя  існуючих контейнерів, заварювало та латало, але час робить своє – стало необхідно їх оновити. Бо обʼєми сміття не зменшувались за останні роки через те, що були постійні обстріли та експлуатація їх була збільшена через додаткові навантаження. 

Також є такі контейнери, які було зруйновано в наслідок обстрілів чи використовувались за додатковим призначенням. Тож строк їх експлуатації був менший звичного та оновлення було необхідне».