школа

У Краматорську заклади загальної середньої освіти запрошують на навчання 10-ти класників

Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації разом із керівництвом управління освіти провів нараду з директорами шкіл та обговорив поточну ситуацію в освітній сфері міста.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Вісім закладів загальної середньої освіти у Краматорську цьогоріч набирають профільні десяті класи. У них учні зможуть глибше вивчати певний предмет, який викладають висококваліфіковані фахівці. Також в профільних класах дбають про те, щоб заняття зі спецпредметів були продуктивними, тому додатково підсилено окремі дисципліни, в тому числі важливі при складанні НМТ.

На платформі e-case заклади Краматорська, які набирають профільні 10-ті класи мають відповідні позначки. На сторінці закладу можна детальніше вивчити відмінності профілів.

Також у Краматорську триває набір першокласників. У закладах освіти Краматорська діють всебічні програми підтримки учнів: за виконання програм успішності учні можуть отримувати премії, а до нового року діти отримують подарунки, надаються необхідні для дистанційного навчання гаджети.

Також випускники краматорських шкіл можуть отримати підтримку міста при вступі до Донбаської державної машинобудівної академії. Другий рік поспіль Краматорська міська рада підтримуватиме тих вступників, які вирішать вступати на спеціальності, які в майбутньому можуть бути затребувані для відновлення економіки України.

Продовжується реєстраційна кампанія НМТ-2024. Відтепер зареєструватися на НМТ-2024 можна за допомогою мобільного застосунку Дія. Під час створення персонального кабінету абітурієнти мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія для автоматичного заповнення паспортних даних. Для цього важливо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.