У Краматорську заклади культури, в тому числі навчальні, працюють в режимі онлайн

Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів нараду за участі управління з гуманітарних питань та підзвітних йому структур.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Усі заклади культури нашого міста продовжують свою роботу, проводять заходи онлайн. Ті, що спеціалізуються на виховній діяльності, активно займаються з учнями на різних онлайн-платформах, а про результати їх досягнень звітують на своїх фейсбук-сторінках. В межах робочої наради Наталія Семак представила звіт про діяльність мистецьких та художніх навчальних закладів Краматорська упродовж 2023-2024 навчального року.

Вона повідомила, що, не зважаючи на неможливість проведення офлайн навчання, цьогоріч навчальні заклади мають 220 випускників різного рівня. З поміж них — 113 осіб продовжать подальше навчання (загалом у закладах вже отримали 179 заяв від вступників, 66 з яких — вступники першого року навчання).

З метою утримання якості освіти та реалізації ефективного контролю зроблені наступні кроки — навчальний процес відбувається з використанням єдиної для всіх платформи Google Meet та сервісів Google, а акцент у викладанні (з огляду на умови сьогодення) перенесено з вузькопрофесійного навчання на загальномистецький.

Педагогічний склад закладів мистецької та художньої освіти постійно вдосконалює навички та бере участь в заходах з підвищення кваліфікації, а учні з Краматорська впродовж року здобули перемоги у 734 міжнародних, 237 всеукраїнських та 131 обласному конкурсі. Зокрема, на базі Мистецької школи №1 міста Краматорська цьогоріч було проведено 20 ювілейний конкурс «Срібна струна», що фактично був всеукраїнським.