У Краматорську з'явився комунальний апарат МРТ

У Краматорську з’явився комунальний апарат МРТ

У Краматорську у Міській лікарні №3 в тестовому режимі працює перший у місті апарат МРТ, що знаходиться у комунальній власності.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

“Потреба у власному апараті була давно. З підтримкою благодійників місто нарешті його отримало. Наявність такого обладнання дозволить суттєво поліпшити якість надання медичних послуг пацієнтам”, – наголошує генеральний директор лікарні Олексій Яковленко.

Ще одним вагомим плюсом наявності МРТ-апарата є те, що маючи його, лікарня може розширити перелік заключених пакетів надання медичних послуг, а отже — отримати більше фінансування від НСЗУ. “Без такого обладнання ми б не могли надавати ті ж послуги з хімієтерапії. Тепер це стало можливим, а це безперечний плюс для пацієнтів — установ, що надають такі послуги в місті стало більше”, підкреслює медичний директор з хірургічного профілю КНП “Міська лікарня №3” Ганна Щербак.

Начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко поспілкувався з керівництвом закладу, лікарем та лаборантом, які працюють на обладнанні.

“Апарат – не новий, але він працює добре, його потужність 0,4 Тесла, а отже він дозволяє поставити досить точний діагноз і на 80% закриває потребу досліджень”, – наголошує лікар-рентгенолог, – “Це другий такий апарат у Донецькій області, а його потужність говорить про те, що в переважній більшості випадків пацієнтам не доведеться їхати в інші регіони для проведення досліджень”.

Ще одним безперечним плюсом приладу є те, що він працює від мережі 220 вольтів, а отже не потребує залучення додаткових потужностей і при цьому, економний.

Наразі обстеження на приладі проходять пацієнти, необхідність дослідження для яких визначає лікар.