У Краматорську витратять ще 16 мільйонів на облаштування укриттів

З місцевого бюджету Краматорська виділять 16 мільйонів гривень на облаштування споруд цивільного захисту (укриттів). Управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорська оголосило два тендери на капітальний ремонт внутрішніх підвальних приміщень для облаштування споруд цивільного захисту (укриття).

Адреси, за якими будуть проводитись ремонтні роботи, скоріш за все, з міркувань безпеки, не вказані, а на виконання робіт дається майже рік – вони мають бути завершені до березня наступного року.

Як зазначається у технічному завданні до тендера, очікувана вартість якого понад 11 мільйонів гривень, підрядник має виконати ряд демонтажних робіт (металевих дверних блоків, сходових маршів, дрібних металоконструкцій, покрівлі, бетонної підлоги, цегляних перегородок, тощо), улаштування гідроізоляції фундаменту, мурування внутрішніх стін укриття, влаштування гіпсокартонних перегородок, звукоізоляції, встановлення металопластикових дверних блоків, встановлення декількох протипожежних дверей та сталевих дверей, тощо. Зазначається, що має бути виконано капітальний ремонт у 19 приміщеннях (з проведенням усіх необхідних водопровідних, каналізаційних, електромонтажних робіт), на сходах та площадками перед входами, а також на цокольному приміщенні будівлі.

Також зазначається, що буде облаштовано ванні кімнати та туалети, з урахуванням потреб для людей з обмеженими фізичними можливостями, встановлено ліжко-місця, тощо. Що стосується тендера, з очікуваною вартістю у майже 5 мільйонів гривень, тут також заплановано ряд демонтажних робіт (з підлогою, стінами, стелею, наріжними та внутрішніми сходами), шпаклювання стін, укладання нової плитки, встановлення унітазів та раковин, роботи з водопостачання, влаштування системи каналізації, вентиляції, пожежної сигналізації, встановлення ліжаків, деревʼяних лав.

Також приміщення буде забезпечено аптечками, вогнегасниками, гучномовцем, генератором, тощо. Нагадаємо, восени у місті було проведено декілька тендерів на виконання ремонтних робіт в укриттях у житлових будинках.

Нагадаэмо: Новий місяць – нові тендери: що планують ремонтувати та будувати у Краматорську