гуманітарні "дитячі набори"

У Краматорську видають гуманітарні “дитячі набори”: як отримати та що входить

У Краматорську волонтери громадської організації “Futurama” видавали гуманітарну допомогу: мами з дітьми отримали памперси, дитячі суміші, одяг та іграшки. Хто звертається по “гуманітарку” та чого потребують жінки із дітьми — у відео, повідомляє Суспільне.

У Краматорську громадська організація роздає гуманітарну допомогу в одному з багатоквартирних будинків.

“Ми видаємо памперси, це розміри четвірка-п’ятірка, які дуже рідко бувають у місті, та дитяча суміш №1 та №2. Суміші також давно в місті не було, тому це дуже хороша допомога для матусь”, — розповіла волонтерка громадської організації “Futurama” Вікторія Зіркалій.

Жителька Краматорська Ірина Андрієнко отримала дитячій гуманітарний набір

Жителька Краматорська Юлія Потапова отримати допомогу для дитини приходить щомісяця.

“Памперси та харчування дітям. Іноді іграшки дають, одяг є. У наш час дуже зручно, і тим більше дітки дуже швидко ростуть. Можна взяти речі. А потім ми їм назад віддаємо й іграшки, і речі ті, які у нас залишаються. Зараз отримали памперси, дитяче харчування та суміш, пюре дали”, — ділиться Юлія.

Краматорчанка Ірина Андрієнко місяць тому народила дитину, до громадської організації звертається не вперше. за дитячими сумішами: “Здебільшого отримуємо харчування, памперси. Коли ще була вагітною — візок навіть дали”.

Громадська організація “Futurama”, за словами засновника Миколи Саєнко, заснована навесні 2022 року: “Працюємо на дітей нашої області. Не тільки місто Краматорськ, а й інші міста”.

За словами Миколи Саєнка, волонтери інформують про роздачу гуманітарних наборів на громадської організації у соціальних мережах. Для отримання допомоги потрібно мати документ, що підтверджує особу, та свідоцтво про народження дитини.

Також дитячі гуманітарні набори роздають в Костянтинівці, Слов’янську, Дружківці та в їхніх громадах.

Нагадаємо, волонтер Миколай Саєнко з перших днів повномасштабного вторгнення намагається забезпечити жителів регіону найнеобхіднішим. Завдячуючи роботі його команди сотні дітей отримали допомогу.