У Краматорську, 21 березня, встановлено новий надземний пожежний гідрант, за адресою, Данила Мурашка 87.
Про це повідомляє КВП “Краматорський водоканал”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434050434_882010320392444_6840544751316162058_n-768x1024.jpg)
“При підтримці Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, нашими фахівцями продовжуються встановлення надземних пожежних гідрантів,в черговий раз встановили пожежний гідрант за адресою, Данила Мурашка 87 який забезпечить водою спецтранспорт ДСНС для пожежагасіння, а також для заправки машин питною водою, у разі відсутності централізованого водопостачання у місті”, – йдеться у повідомленні.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434134803_882009937059149_8265710772112056377_n-768x1024.jpg)
“Прохання ставитись дбайливо до даного обладнання”, – наголошують у водоканалі.
Залиште коментар
Розгорнути ▼