У Краматорську вшанували пам'ять українських добровольців

У Краматорську вшанували пам’ять українських добровольців

“«Донбас», «Азов», «ДУК», «Айдар», «Дніпро-1», «Київська Русь», «Свобода», «Карпатська січ», «Кривбас», десятки інших добровольчих формувань золотими літерами назавжди вписані в українську історію”, – повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.

Мужні, рішучі, сильні — ви одними з перших стали на захист країни, і навіть через 10 років ворог боїться самих лише назв ваших батальйонів.

Разом з начальником Чернівецької ОВА Русланом Запаранюком, керівником поліції Донеччини Русланом Осипенком, начальником ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександром Надточієм, начальником Донецької обласної прокуратури Павлом Угровецьким, т.в.о. начальника Донецького обласного ТЦК та СП, полковником Вадимом Ільєнком, в.о. начальника ГУ ДСНС у Донецькій області Олегом Самсоненком, а також головами Краматорської РВА Андрієм Панковим та Краматорської МВА Олександром Гончаренком вшанували пам’ять тих українських добровольців, хто віддав свої життя за свободу Української Держави і її людей.

Ми бережемо пам’ять про наших полеглих захисників та їх подвиги. Вони є прикладом для кожного з нас та героями для майбутніх поколінь.