У день початку повномасштабного вторгнення російських сил, керівництво Краматорської міської військової адміністрації та міської ради об’єдналися, щоб вшанувати пам’ять місцевих жителів, які втратили свої життя в боротьбі проти російсько-української війни.
На Алеї Слави міста відбувся захід-реквієм, щоб висловити шану тим, хто пожертвував найбільше за Україну – своїм життям. Пам’ять про них залишиться назавжди у наших серцях.
Під час церемонії відбулася хвилина мовчання, щоб вшанувати пам’ять загиблих. Заходи проводилися з дотриманням всіх необхідних безпекових заходів у зв’язку з воєнним станом.
Вічна пам’ять і слава нашим Героям!
Залиште коментар
Розгорнути ▼