Керівництво області і міста поклало квіти до памʼятника ліквідаторам у Старому місті.
26 квітня відзначається річниця Чорнобильської катастрофи, однієї з найгірших техногенних аварій XX століття.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438102502_1889329931540344_6388794203135885277_n-1024x683.jpg)
Разом із очільником поліції Донеччини Русланом Осипенком, керівником обласної прокуратури Павлом Угровецьким, керівником ДСНС області Олегом Самсоненком, керівником СБУ в Донецькій і Луганській областях Олександром Надточієм, очільником Краматорської районної ВА Андрієм Панковим і міської ВА Олександром Гончаренком поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам у Краматорську.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438146145_1889329764873694_8624362743850126315_n-1024x621.jpg)
Ті, хто поклали власне здоров’я і життя заради порятунку всього світу, — справжні герої. Цю історію людство ніколи не забуде.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438799074_1889329954873675_7210677351762011892_n-1024x683.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼