У Краматорську військовозабов’язні можуть оновити облікові дані через ЦНАП

У центрі надання адміністративних послуг Краматорськ забезпечено сервіс з оновлення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів, визначеного пунктом 5 частини першої статті 142 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів у центрах надання адміністративних послуг буде здійснюватись шляхом подання заявниками відповідних відомостей та/або документів у паперовій формі адміністратору центру надання адміністративних послуг для формування заяви в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).

ЦНАП продовжує обслуговувати громадян за адресою: 84313, вул.Б.Хмельницького,8 місто Краматорськ; тимчасово: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00, субота, неділя – вихідні.

З’ясувати окремі питання можна за телефоном: +380507555499 під час роботи ЦНАП та засобами електронного зв’язку із зверненням на електронну пошту ЦНАПу: cnap@krm.gov.ua.

18 травня набув чинності Закон про мобілізацію. Усі військовозобовʼязані повинні протягом 60 днів — до 16 липня включно — оновити свої персональні дані.