У Краматорську відновив роботу Центр гемодіалізу

З 1 лютого у КНП «Обласне територіальне об’єднання м. Краматорськ» поновив свою роботу центр гемодіалізу. Про подію інформує Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації Донецької області.

Центр гемодіалізу – центр «штучної нирки» – був створений у 2016 році, мав філії у м. Мирнограді, м. Бахмуті та смт. Велика Новосілка та обслуговував до 200 хворих. З початком активних бойових дій припинив свою роботу у зв’язку з нестабільною ситуацією з водо- та електропостачанням.

Зараз центр працює у скороченому обсязі, що пов’язано по-перше за все із технічними причинами та потужностями парку апаратів штучної нирки. Відтепер у Краматорську та області з’явилася можливість надавати допомогу хворим із гострою нирковою недостатністю. Кількість працюючих апаратів та кількість відповідних діалізних місць буде поступово збільшуватись, щоб задовільнити всіх, кому потрібне це лікування.

Директор Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Володимир Колесник відвідав центр гемодіалізу та поспілкувався із персоналом та керівництвом КНП «Обласне територіальне об’єднання м. Краматорськ».