У Краматорську відбувся дводенний тренінг, організований управлінням освіти міської ради та ГО Смарта, на тему “Стресостійкість в умовах воєнного часу. Навички психологічного відновлення”.
Про це повідомляє Управління освіти Краматорської міської ради.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425023441_919795966812700_416497310935903337_n-1024x766.jpg)
Учасники тренінгу отримали навички психологічного відновлення та стресостійкості через практичні вправи, які включали спільну роботу в групах та вправи на зниження напруги.
Також була приділена увага травма-терапії, де учасники ознайомилися з різними методиками подолання травматичних досвідів.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424661344_919795956812701_8225326152288345111_n-1024x766.jpg)
Завершальною частиною тренінгу була зустріч з представниками ДСНС, де обговорювалися питання безпеки під час роботи.
Цей тренінг був важливим кроком у підготовці керівників дошкільних закладів до управління стресом та травматичними ситуаціями в умовах воєнного конфлікту та забезпечення психологічної підтримки для всіх учасників освітнього процесу.
Залиште коментар
Розгорнути ▼