інформаційний захід з пожежної безпеки

У Краматорську відбувся інформаційний захід з пожежної безпеки для багатодітних сімей

Сьогодні, 21 березня, відбувся інформаційно-роз’яснювальний захід у Краматорську з багатодітними сім’ями разом з представниками ювенальної поліції.

Про це повідомляє 12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Інспектори нагадали таку важливу тему як правила пожежної безпеки у побуті. Нехтування правилами безпеки призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше. Аналіз пожеж частіше показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають правилами пожежної безпеки. Найчастішими випадками пожеж у побуті є необережне поводження з вогнем, паління у ліжку в нетверезому стані, перевантаження електромережі.

Щоб запобігти виникнення пожежі у власному помешканні необхідно дотримуватись певних правил пожежної безпеки: не паліти у ліжку, слідкувати за станом та справністю електромережі, у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо, не залишати дітей без нагляду та не дозволяти їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами, намагатися уникати перевантаження електричних мереж, не вмикати одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Також не потрібно забувати про правильну поведінку з природою та не провокувати пожежі у природних екосистемах.