У Краматорську та Слов’янську поліцейські забезпечили правопорядок під час проведення релігійних заходів біля храмових споруд. Усе задля того, аби віряни могли безпечно та безперешкодно брати участь у святкових богослужіннях.
Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438146328_871980448298082_1730101710317702980_n-684x1024.jpg)
Відзначимо, що свято пройшло без надзвичайних подій.
“Проте, друзі, це не привід забувати про правила безпеки. У нашій країні триває війна, і ворог готовий до будь-яких жорстоких дій щодо цивільного населення. Не порушуйте правопорядок, не піддавайтеся провокаціям та з розумінням поставтеся до підвищених заходів безпеки”, – наголошує поліція.
Залиште коментар
Розгорнути ▼