У Краматорську після встановлення аналогічного механізму на світлофорі біля дитячої лікарні КП “Міськсвітло” взялися до роботи на об’єкті біля СКМЗ.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1707820691592-768x1024.jpg)
Також продовжується щоденна робота з підтримки в робочому стані зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів міста: оперативно усуваються пошкодження від негоди, ДТП, фізичного зносу обладнання та інших чинників.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1707820744831.jpg)
Нагадуємо краматорцям, що в разі виявлення проблем в роботі зовнішнього освітлення, ви можете повідомити про це контакт-центр за номером 099-099-1505 (1505 – зі стаціонарних телефонів).
Залиште коментар
Розгорнути ▼