23 травня вдень поліцейські отримали виклик про дорожню пригоду у Краматорську на перехресті вулиць Олекси Тихого та Центральної за участю 4 авто. Обійшлося без травмованих.
Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/444960038_884324010397059_6183634132582367938_n-1024x801.jpg)
На місці події патрульні встановили, що водійка авто HONDA CR-V, рухаючись вулицею Центральною, яка є другорядною, не надала перевагу у русі авто VOLVO, яке рухалося вулицею Олекси Тихого. Внаслідок чого сталося зіткнення. Від удару VOLVO в некерованому стані здійснило зіткнення з автівками SCODA та MERCEDES -BENZ.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442446531_884324140397046_6384686153107610755_n-844x1024.jpg)
На винуватицю ДТП склали протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення ПДР, що призвело до ДТП).
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441927284_884324027063724_3372994177317642669_n-1024x801.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼