У Краматорську служба благоустрою «Комфорт» теж відключає ліфти

Через критично низький рівень оплати послуг з управління багатоквартирним будинком наша служба благоустрію постала перед питанням зупинки роботи ліфтів у багатоповерхівках, пише Служба благоустрою «Комфорт» 

Близько двох місяців тому ми вимушені були повідомити про цю крайню міру наших споживачів на своїй сторінці у фейсбук та розмістивши оголошення у кожному під’їзді. Ми просили сплатити заборгованість, але, на жаль, це не дало відповідного результату – з боргами так і не розрахувалися. Тому змушені зупинити роботу ліфтів у деяких під’їздах, де заборгованість занадто велика.

Нижче наводимо перелік адрес за якими робота ліфтів буде припинена вже з 1 травня:

б. Краматорський, 10, під’їзд 2, 6, 7;

б. Машинобудівників, 63, під’їзд 1;

вул. Академічна, 68, під’їзд 1;

вул. Героїв України, 16, під’їзд 1;

вул. М. Приймаченко, 1, під’їзд 1, 2;

вул. М. Приймаченко, 25, під’їзд 1, 5;

вул. Паркова, 89, під’їзд 1, 2, 4;

вул. Ювілейна, 22, під’їзд 1;

пр. Незалежності, 53, під’їзд 1.

Нагадуємо, що відповідно до закону, власники квартир, які проживають в багатоквартирному будинку, є його співвласниками і мають вчасно сплачувати послуги з обслуговування будинку для якісного надання цих самих послуг, у тому числі, недопущення припинення роботи ліфтового господарства та незручностей, які виникнуть у зв’язку з цим.

Щомісячно ми будемо проводити моніторинг оплат за послуги та в разі підвищення їх рівня робота ліфтів в таких під’їздах буде поновлена.

Сподіваємось на співпрацю.

Ваш комфорт – наша турбота.