Гуманітарний штаб міської ради розпочав видачу допомоги мешканцям Краматорська.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/424632364_777745154394604_676927995577112170_n-768x1024.jpg)
Допомогу від некомерційної неурядової організації World Central Kitchen отримують краматорці, які заповнювали форму “Родини з дітьми”.
Нагадуємо, що реєстрація на XII етап тривала з 3 по 21 січня, а видача триватиме до 10 березня. Волонтери Гуманітарного штабу телефонуватимуть усім, хто заповнив форму. У випадку, якщо ви не візьмете слухавку, вам наберуть пізніше і запросять на додаткову видачу.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/424708721_777745194394600_939140312242216717_n-768x1024.jpg)
При реєстрації, обов’язково вказуйте актуальні номери та контактні дані. Якщо ви впевнені, що ваші родичі старшого віку з якихось причин можуть пропустити дзвінок — найкращим рішенням буде вказати свій номер телефону, а пізніше ви самі проінформуєте близьких, де і як їм отримати допомогу.
Залиште коментар
Розгорнути ▼