Старт набору до перших класів у Краматорську та нововведення НМТ

Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації поспілкувався з освітянами — обговорили початок набору першачків та інші актуальні проблеми ЗЗСО.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Про старт набору до перших класів у заклади загальної середньої освіти нашого міста Управління освіти Краматорської міської ради повідомило сьогодні, 1 лютого.

“Це важливий крок у житті маленьких краматорців, які готові розпочати свій шлях до знань, дружби та невичерпного джерела нових вражень”, – наголошують в управлінні.

Інформацію про учителів початкової ланки можна знайти на платформі e-case в розділі Загальна середня освіта та на Фейсбук сторінках шкіл.

Також під час наради з освітянами середньої ланки обговорили про нововведення цьогорічного НМТ — майбутні абітурієнти складатимуть іспит із чотирьох предметів, один з яких вони можуть обрати, а три — є обов’язковими. Це українська мова, математика та історія України.

“Маємо зробити усе від нас залежне, щоб, попри воєнний стан діти з Краматорська здали НМТ якнайкраще. Освіта в режимі “онлайн” не має вплинути на якість підготовки учнів до майбутнього тесту”, – наголосив Олександр Гончаренко.

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті розпочнеться у березні та триватиме до початку квітня. Випускники закладів загальної середньої освіти складатимуть його з 14 травня до 19 липня.