У Краматорську ремонтують мережі зовнішнього освітлення (фотофакт)

КП “Міськсвітло” Краматорська виконує профілактичні роботи мереж зовнішнього освітлення, – повідомляє Краматорська міська рада.

Літні погодні умови є зручними для проведення ремонтних робіт, тож на підприємстві продовжують виконувати планово-попереджувальні ремонти пунктів вмикання, відновлюють лакофарбове покриття декоративних опор прожекторного освітлення в районі флагштока у парку Ювілейному, ліквідовують аварійні ситуації, виконують профілактичні роботи спрямовані на підтримку роботи системи зовнішнього освітлення, аби восени воно знову могло працювати як зазвичай.

Зараз однією з основних тем звернень мешканців до контакт-центру (099-099-1505), які надходять на адресу КП “Міськсвітло”, є пошкодження мереж внаслідок розростання та падіння гілок дерев. За останню декаду минулого місяця та початок цього опрацьовано загалом 25 звернень містян.

Буревій, що пройшовся Краматорськом зі зливою цього понеділка, спричинив шість пошкоджень ліній освітлення міста, які вже усунуто фахівцями підприємства.

Також виконано ремонти мереж освітлення в районі будинків 1 та 3 по вул. Остапа Вишні, які було пошкоджено ворожим обстрілом раніше. В ході ремонту встановлено 8 ліхтарів та протягнуто необхідні лінії живлення.

На звернення містян відремонтовано освітлення на вул. Донецька, де встановлено 6 ліхтарів, протягнуто дріт та виконано обрізку дерев. На підприємстві також ліквідували наслідки ДТП по вул. Шкільна, в районі будинку 14, та по вул. Марії Заньковецької.