У Краматорську рятувальники провели захід, спрямований на попередження небезпеки від вибухонебезпечних предметів серед населення.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
Інформаційна кампанія відбулася у формі лекції та залучила значну увагу мешканців міста.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438119498_909302900994738_5710722906857870277_n-1024x768.jpg)
Під час заходу фахівці ДСНС наголосили на небезпеці, яка виникає внаслідок неправильного поводження з вибухонебезпечними матеріалами та предметами. Вони розповіли про ризики та наслідки, що можуть виникнути в разі необережного ставлення до таких об’єктів.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438164167_909303024328059_7690198398243381285_n-1024x768.jpg)
Особлива увага була приділена інструкціям щодо виявлення підозрілих предметів та алгоритму дій у разі їх знаходження. Мешканці отримали практичні поради та контактні номери для оперативного повідомлення про потенційні загрози.
Залиште коментар
Розгорнути ▼