У Краматорську пройшов Ярмарок вакансій «Робота твоєї мрії поруч»

22 травня фахівці Краматорського міського центру зайнятості провели Ярмарок вакансій «Робота твоєї мрії поруч». На захід було запрошено роботодавців різних сфер діяльності, а саме: промисловість, освіта, торгівля, фінанси, поліція та військові, – а також на зустріч приєдналися 67 пошукачів роботи.

Про це повідомляє Краматорський міський центр зайнятості.

Ярмарок відкрила директорка центру зайнятості Інна Березюк, яка зазначила головну мету проведення зустрічі та побажала роботодавцям знайти кваліфікованих робітників, а пошукачам – гідну роботу. Захід було проведено в двох локаціях. На першій учасники мали можливість познайомитися з роботодавцями, їх діяльністю, переглянути презентаційні матеріали та поспілкуватися з представниками підприємств.

У ході Ярмарку працедавці розповідали про переваги роботи саме в них та надавали змістовні відповіді на запитання пошукачів. За результатами першої локації 23 учасників було запрошено на співбесіду безпосередньо на підприємства для наочного знайомства та вирішення питання подальшого працевлаштування. На другій локації присутні отримали корисні поради, як справити гарне враження при співбесіді з потенційним працедавцем. Учасники дізналися, як правильно себе презентувати та яких помилок не варто допускати, адже від цього на пряму залежить подальше працевлаштування.

Наприкінці Ярмарку учасники отримали інформацію про електронні сервіси служби зайнятості та актуальні вакантні посади по місту Краматорськ.