У Краматорську помітили відомого кулінара Ектора Хеменес-Браво

Сьогодні зранку пасажири потягу, що курсує маршрутом з Херсона до Краматорська, отримали несподівану зустріч – відомого кулінара Ектора Хеменеса-Браво. Цей талановитий шеф-кухар, відомий своєю майстерністю та любов’ю до гастрономії, приєднався до подорожі з благородною метою.

Не в перше Ектор з командою привозе допомогу військовим. Він активно долучається до гуманітарних акцій та несе допомогу тим, хто захищає мир та безпеку.

Відзначимо, що сам Ектор Хеменес-Браво персонально розвантажував вантаж з необхідними ресурсами на вокзалах у Слов’янську та Краматорську. Його приклад демонструє важливість спільної підтримки і підкреслює глибоке занурення у справу допомоги.

Для кулінарного генія Хеменес-Браво допомога військовим – це ще одна можливість допомогти тим, хто відданий служінню своїй країні. Його приклад надихає і підкреслює важливість об’єднання для допомоги тим, хто цього потребує, не залежно від обставин.

Нагадаємо у квітні того року, Шеф-кухар країни Ектор Хіменеса-Браво привітав краматорців зі святами.

Довідка

Е́ктор Ісмае́ль Хіме́нес-Бра́во  нар. 14 січня 1972 року, Букараманга, Колумбія) — канадський та український шеф-кухар колумбійського походження, бізнесмен, телеведучий. Суддя проєкту МастерШеф Україна, викладач кулінарного мистецтва, засновник консалтингової компанії Bravo Restaurant Group. Володар престижної кулінарної премії «The World Master Chef».

З початком російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року Ектор Хіменес-Браво висловив свою підтримку Україні: «Моє серце болить за Україну. Моє місце тут. Українці – моя сім’я». Він повернувся з Колумбії, де був на відпочинку, до Варшави, і почав співпрацювати з місцевими волонтерськими організаціями. Ектор залучений у двох напрямах — координування біженців і проведення благодійних заходів для збору коштів на потреби України. Також ресторани Ектора та заклади партнерів у Києві щодня готують 2000–2500 обідів. Їжу передають для тероборони, ЗСУ, поліції, шпиталів, людей похилого віку, які потребують допомоги.