29 березня у Краматорську попрощалися зі стрільцем-помічником гранатометника десантно-штурмового батальйону Дмитром Лисицьким. Краматорцю 8 квітня мало виповнитись 48 років.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432584404_370075562668692_866624760221604431_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432877193_941859400679883_2961127153207597779_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432912126_426642766515803_13794644736766422_n-1024x766.jpg)
Солдат став на захист країни 19 січня 2023 року.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432877203_1336067630367624_7407775852863463691_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432988456_1158638975056539_2374211263891840552_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434397100_465415289775495_7835842984233750422_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433154501_1749788232178814_9058636772984176301_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433125830_1128281585152554_521847118974985622_n-1024x766.jpg)
Не забуваємо про воїнів, які захищають країну і віддають найцінніше за наше мирне небо!
Нагадаємо, що 23 березня у Краматорську провели в останню путь солдата Олександра Ляшенка. Чоловік служив кулеметником у 1-му стрілецькому батальйоні.
Залиште коментар
Розгорнути ▼