У Краматорську, 2 квітня, комунальники почали роботи з нанесення дорожньої розмітки на вулицях міста.
Про це повідомляє Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435389775_823387463146067_2762183463402572091_n-819x1024.jpg)
“Як показав порівняльний аналіз дорожньо-транспортних пригод 2022-2023 років, наявність розмітки сприяє зниженню аварійності. Безпека дорожнього руху – один з найголовніших аспектів життєдіяльності міста!” – йдеться у повідомленні.
Залиште коментар
Розгорнути ▼