У Краматорську планують капітально відремонтувати шляхопровід по вулиці Академічній

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради планує відремонтувати шляхопровід через Кутову балку. Детальніше у матеріалі Pro100media.

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради оголосило тендер на коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Капітальний ремонт шляхопроводу по вул. Академічна через балку Кутову (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-03-20-011740-a) .

Виконуватиме замовлення ТОВ “ВНЕДРЕНЧЕСКЕ ПІДПРИЄМСТВО МОСТ”, яке зареєстроване у Бориспільському районі Києва та має основну спеціалізацію на будівництві мостів і тунелів. Як зазначається у тендерній документації, шляхопровід потребує капітального ремонту, адже зараз мостове полотно має протічки води крізь дорожнє покриття, повздовжні тріщини над стиками плит, незначні вибоїни в асфальтобетонному покритті; спостерігається фільтрація води крізь плиту проїзної частини, сколювання захисного шару граней з оголенням та корозією арматури ригелів, значні сліди вилуговування та замокання поверхонь.

Також зазначається, що майбутній капітальний ремонт має виконуватись під рухом автомобільного транспорту, тобто, цю ділянку не перекриватимуть на період проведення робіт. У проєкті капітального ремонту має бути передбачене використання прогресивних технологій та нових матеріалів, улаштування дорожньої розмітки має бути виконане із сучасних матеріалів, стійких до зношення.

Також мають бути враховані вимоги щодо створення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. ТОВ «ВНЕДРЕНЧЕСКЕ ПІДПРИЄМСТВО МОСТ” має виконати розробку документації до кінця квітня поточного року.

Вартість цієї роботи складає 199 тисяч гривень.