5 червня, вдень у Краматорську екіпаж поліцейських спільно з оперативними співробітниками ГОРВ Краматорського прикордонного загону виявили автомобіль Renault MASTER під керуванням 39-річного громадянина.
Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447729218_892493489580111_5804126066054054942_n-1024x461.jpg)
Під час спілкування поліцейські помітили нервування водія, тож вирішили з’ясувати, що саме перевозиться.
Під час поверхневої перевірки транспортного засобу побачили 35 коробок, в середині яких знаходилися пачки цигарок декількох торгових марок з акцизимним марками з ознаками підробки.
Тож для з’ясування усіх обставин події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Краматорського РУ поліції.
Залиште коментар
Розгорнути ▼