Сьогодні вночі інспектори отримали виклик про вчинення домашнього насильства. 44-річна мешканка Краматорська повідомила, що її чоловік вчиняє відносно неї психологічне та фізичне насильство. Все це відбувалося в присутності двох неповнолітніх синів. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Патрульної поліції Краматорська та Слов`янська.
Поліцейські встановили кривдника та склали на нього протоколи за ч.1 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП та винесли тимчасові заборонні приписи.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437590233_860761092753351_849727620810548299_n-971x1024.jpg)
Нагадуємо, якщо ви стали жертвою чи очевидцем домашнього насильства — одразу ж звертайтесь:
- Національна поліція України: 102
- Урядова гаряча лінія: 15–47
- Безоплатна правова допомога: 0–800–213–103
- Чат-бот МВС діє в месенджері Telegram.
Залиште коментар
Розгорнути ▼