У Краматорську на цьому тижні почнуть подавати опалення до будинків

У Краматорську вже на цьому тижні планують почати подавати теплоносій до будинків.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Усі підприємства-теплопостачальники виконали підготовку до проходження зимового сезону вчасно, згідно з затвердженими раніше графіками, – розповіли під час оперативної наради в Управлінні ЖКГ Краматорська.

Упродовж теплої пори року проведено планове обслуговування мереж та генеруючого обладнання, виконано усі необхідні ремонти на ділянках, які потребували уваги. Заразом відповідну підготовку будівель житлового фонду виконували управляючі компанії, комплекс заходів до проходження зимового періоду виконано на об’єктах соціальної, медичної, освітньої та іншої нежитлової інфраструктури.

Відтермінування подачі теплоносія споживачам можливе завдяки аномально теплій осені, зниження температури до середньодобової +8 градусів за Цельсієм очікують не раніше середини поточного тижня.

Під час оперативної наради в УЖКГ розповіли також, що основну увагу комунальників зараз прикуто до вивезення опалого листя. Над цим працює Обʼєднання парків культури ти відпочинку, КП ДРУАС і всі компанії, що обслуговують житловий фонд.

Міськсвітло упродовж минулого тижня займались переналаштуванням світлофорних об’єктів у зв’язку з переведенням годинників. Також на підприємстві продовжують оновлювати застарілі лампові світлофори на нові – світлодіодні з секцією відліку часу. наразі підготовчі роботи виконують на об’єктах, що розташовані по вулиці Аероклубна.