У Краматорську медики готуються до майбутньої зими

Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів оперативну нараду з керівництвом відділу охорони здоров’я КМР та керівниками міських лікарень.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

“В той час, поки на вулиці встановилась спека, лікарням важливо не забути виконати увесь необхідний комплекс робіт з підготовки до опалювального сезону. Це стосується перевірки систем опалення, виконання необхідних ремонтів та, з огляду на безпекову ситуацію в регіоні, продумати всі заходи щодо альтернативного забезпечення закладів теплом”, – наголосив під час спілкування Олександр Гончаренко.

Обговорили також процес злиття міських лікарень №№1, 2 та ДТМО. Наразі триває процес вибудовування майбутньої взаємодії відділень об’єднаного закладу, оптимізуються господарські та адміністративні відділи. У відділі охорони здоров’я міста наголошують — об’єднання стосується зменшення адміністративних апаратів і жодним чином не стосуватиметься безпосередньо роботи медичного та сестринського персоналу.

Минулого тижня 6547 мешканців нашого міста звертались до лікарів первинної ланки, з них 1288 — це діти. Також лікарі “первинки” здійснили 215 відвідувань пацієнтів удома. За попередній тиждень 399 пацієнтів пройшли лікування у стаціонарах міських лікарень.

Не зважаючи на “не сезон” майже два десятки краматорців звернулись за отриманням бустерної дози від коронавірусу, ще майже 80 вакцин залишаються в наявності в амбулаторіях міста.