На Алеї Героїв у центрі міста біля стендів з портретами героїв-краматорців з’являються квіти. Їх приносять в знак пошани мешканці міста. Пам’ять про бійців та їх подвиг житиме вічно.
Нагадаємо у Краматорську встановили конструкції, на яких зображене Небесне військо краматорців, які віддали найдорожче — своє життя, боронячи територіальну цілісність та незалежність України.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230831_172418-1024x771.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230831_172333-1024x771.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230831_172403-1024x771.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230831_172348-1024x771.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼