У Краматорську ліквідовують наслідки негоди

У Краматорську ліквідовують наслідки негоди (фотофакт)

У Краматорську, 21 червня, комунальники та рятувальники ліквідовують наслідки вчорашньої негоди.

“Ладіс” ділиться світлинами прибирання повалених дерев, а КП ДРУАС інформує про роботи з розчищення проїжджих частих від повалених гілок. Також на селищах міста за ніч сильним вітром повалило 5 дерев – комунальні бригади приступили до роботи”, – повідомляє Краматорська міська рада.

20 червня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Краматорськ поблизу житлового будинку впало дерево на проїжджу частину.

Рятувальники за допомогою бензопили розпилили дерево і прибрали його з проїжджої частини, – повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Увечері, через сильний поривчастий вітер, між с. Михайлівка та с. Шаврове Краматорського району на проїжджу частину автошляху впало аварійне дерево та перешкоджало руху транспортних засобів. На допомогу прибули рятувальники 102 державної пожежно-рятувальної частини, які за допомогою бензопили розпилили дерево та прибрали його з проїжджої частини дороги, після чого рух транспорту було відновлено.